Koniec serialu "Rodzinka.pl"
imdb.com

Koniec serialu "Rodzinka.pl"

  • Dodał: Karol Truszkowski
  • Data publikacji: 21.02.2020, 10:58

Okazuje się, że 16. sezon, który ruszy na dniach będzie zarazem ostatnim. Rodzina Boskich towarzyszyła nam od 2011 roku. Pożegnalne nagrania komentujące sprawę opublikowali występujący w serialu aktorzy.

 

Telewizja Polska zdecydowała się zakończyć produkcję Rodzinki.pl. Nowy sezon będzie emitowany od 1 marca. Do sprawy zamknięcia projektu odnieśli się Małgorzata Kożuchowska oraz Adam Zdrójkowski za pośrednictwem Instagrama.

 

Małgorzata Kożuchowska, która odgrywa rolę Natalii Boskiej, mamy tytułowej rodziny, przekazała m.in., iż przebywanie na planie serialu było pełne przyjaźni, miłości, wzruszeń czy zabawy. Podziękowała też fanom za ciepły odbiór produkcji i identyfikowanie się z bohaterami. Do nagrania dołączyła dosyć długi opis.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!????????????❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak @annapralinka

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Adam Zdrójkowski, który wciela się w Kubę Boskiego, jednego z synów, opublikował zdjęcie, a także nagranie na Instastory. Aktorem wyraźnie sterowały emocje, łamał mu się chwilami głos:

 

- Już jutro tego wszystkiego tutaj nie będzie, dlatego przyjechałem się pożegnać. (...) Dzięki wam mogliśmy tyle lat tutaj spędzić i... Może się odezwę do was później.

Rodzinka.pl trafiła na ekrany telewizorów 2 marca 2011 roku. Nie licząc nadchodzącego sezonu, powstało 279 odcinków, w tym 1 specjalny z okazji świąt bożonarodzeniowych.

 

Serial jest oparty na kanadyjskiej produkcji Les Parent. W rolach głównych występują Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski.

Karol Truszkowski

Miłośnik geografii, historii XX wieku, ciężkiej muzyki i japońskiej popkultury. Absolwent Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.