Billie Eilish o swoim nadchodzącym koncertowym livestreamie
Billie Eilish / Instagram

Billie Eilish o swoim nadchodzącym koncertowym livestreamie

  • Dodał: Oliwia Szeląg
  • Data publikacji: 29.09.2022, 22:30

Billie Eilish gościła u Zanea Lowego i opowiedziała o tym, dlaczego chce się podzielić z fanami zapisem filmowym swojego ostatniego tour. 

 

Zane Lowe to dziennikarz muzyczny, który prowadzi wywiady z gwiazdami światowej sławy dla Apple Music. Tym razem zaprosił do programu Billie Eilish. Piosenkarka wypowiedziała się na temat premiery swojego filmu z ostatniej trasy koncertowej, który będzie dostępny online. 

 

- Wiele osób nie widziało programtylko dlatego, że tak to działa, a ja jestem podekscytowana, że mogę to dać ludziom. (...) Show, których nie mogłam oglądać młodości, na które albo nie było mnie stać, albo po prostnie miałam szansypomysł profesjonalnego obejrzenia ich w kinie byłby moim marzeniem. (...) Mój występ na żywo jest dla mnie jedną z najważniejszych części mnie jako artystki, a wizja ludzi, którzy znają mnie jako artystę i nie znają mnie na żywo doprowadza mnie do szału.

 

Zbliżający się koncert, który będzie transmitowany w piątek (30.09), został sfilmowany podczas letniej trasy koncertowej artystki słynnej londyńskiej hali O2 Arena. tym samym czasie, będzie miał miejsce finałowy koncert Eilish w hali RAC Arena w Perth w Australii. Cały wywiad piosenkarki z Zanem Lowem również zostanie wyemitowany 30 września na kanale Apple Music w serwisie YouTube. 

 

 

Źródło: billboard.com